Porsche kısa bir süre önce, tur verilerini çok daha rahat hale getirmek için iOS telefonlarda Track Precision uygulamasını CarPlay desteği ile güncelledi. Artık spor arabanızın dokunmatik ekranını tur kaydetmek, tur zamanı tahminleri almak ve gerçek zamanlı sonuçlarınızı bir referansla karşılaştırmak için kullanabileceksiniz.

Apple CarPlay‘in yeni kesintisiz entegrasyonu ile mevcut sürüş performansınızı kaydetmek ve görüntülemek daha da kolaylaşıyor. Yeni Track Precision App 3.0 tamamen yeniden tasarlandı. Uygulama yarış pistinde kullanım için birçok iyileştirme içeriyor. Ancak bu özellikler henüz Android Auto‘da bulunmuyor.

Güncelleme ile uygulamada hassas GPS verileri sayesinde tur süreleri otomatik olarak kaydediliyor. Ayrıca Dünya çapında önceden tanımlanmış 200‘den fazla yarış pistinden istediğiniz parkuru seçebiliyor veya kendi parkurunuzu oluşturabiliyorsunuz. Ancak GPS verilerine dayalı harita düzenleyici ve analizler Çin ve Türkiye‘de mevcut değil.

Uygulama, araç sensörlerine bağlanarak, önceki turlarla karşılaştırılabilecek ek sürüş verilerini analiz etmenizi sağlıyor. Videolar ve sürüş verileri de ayrıntılı analiz için bilgisayarınıza aktarılabiliyor.

Güncellenmiş olan ücretsiz Porsche Track Precision Uygulaması tüm Boxster, Cayman ve 911 modellerinin yanı sıra CW45 / 16‘dan model iyileştirmeleri olan tüm GT araçları için de kullanılabiliyor. Uygulamayı kullanmak için Porsche İletişim Yönetimi (PCM) sürüm 4.0 ve Connect Plus ve Sport Chrono Paketi donanım seçenekleri gerekiyor. Ayrıca Porsche Track Precision Uygulaması, tur tetik hazırlığı dahil Sport Chrono Paketi seçeneği ile CW22 / 14‘ten daha eski GT araçları için de mevcut.

YORUM YOK

CEVAP VER