realme Narzo 10 ve Narzo 10A Geliyor

realme Narzo 10 ve Narzo 10A Geliyor

Çinli realme, gelecek hafta yeni bir seri tanıtmaya hazırlandığını duyurdu. realme Narzo 10 modelinin gelecek hafta tanıtılacağı açıklanırken, şirket taradından yeni cihazının özellikleri konusunda ise henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

realme Narzo 10A modelinin de gelecek hafta yapılacak lansman kapsamında tanıtılacağı, ancak bu etkinliklerin toplanma halinde değil, dijital olarak yapılacağı belirtildi. realme Narzo 10 serisinin tanıtım etkinliği 26 Mart’ta gerçekleşecek.

Her iki cihazın da 6.5 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Narzo serisi 5.000 mAH kapasiteli bataryayla gelecek. Yeni Narzo serisinin tüm teknik özellikleri henüz belli değil. Tanıtımla birlikte akıllı telefonlara ait tüm teknik özellikler netleşecek.

![](images/realme-Narzo-10.jpg)

Apple, Samsung, Xiaomi ve Huawei gibi çok sayıda teknoloji üreticisi dev yakın zamanda verdikleri kararlar ile etkinlikleri erteleme, düzenlememe ve iptal etme konusunda karar vermişlerdi.

Narzo serisinin özellikleri merak edilirken şirketin yeni cihazlarının Türkiye pazarında nasıl karşılanacağı merak konusu iken diğer pazarlarda Türkiye pazarına nazaran daha fazla ilgi görmesi bekleniyor.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus