Star Wars: The Clone Wars‘daki ilk çıkışından bu yana, hayranları Ahsoka Tano’yu bir Star Wars canlı aksiyonunda görmek istiyorlar. Görünüşe göre hayranlarının arzusu sonunda gerçek oluyor.

Aktris, Mandaloryan‘ın ikinci sezonunda Ahsoka Tano‘nun rolüne katılmak istiyor. Son aylarda, Dawson’ın kendisi, hayranlar tarafından başlatılan tüm kampanyaları ve hashtag’leri gördükten sonra, karakteri oynama arzusunu ilk elden dile getirdi. Görünüşe göre herkes bu durumdan memnun. Hayranlar sonunda karakteri görecek ve ilgilendiği bir rolü oynayacak olan Dawson muhtemelen mükemmel tepki alacak.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Star Wars karakteri, Star Wars galaksisinde ilk kez Anakin Skywalker’ın genç padawanı olarak ekranda görülmüştü. Klon Savaşları sırasında gittikçe daha fazla karizma ve önem kazandı ve neredeyse Anakin kadar büyüleyici bir karakter oldu. Bütün hayranları kelimenin tam anlamıyla Ahsoka Tano’yu çok seviyor.

Disney 2012 yılında Lucasfilm’i satın aldığında, tüm Star Wars evreni yeniden düzenlendi. Genişletilmiş Evren temel olarak iptal edildi ve sadece altı film ve Klon Savaşları olarak kabul edildi, o kadar ki animasyon dizisinin yedinci ve son sezonu olayları sonuçlandırmak ve Bölüm III’e asılmak için yapıldı. Son sezon şu anda Amerika’da Disney + ‘da yayınlanıyor.

Mandaloryan’ın ikinci sezonu Ekim ayında Disney Plus’a gelecek. Hayranlar Mandaloryan’ın ikinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER