Samsung Galaxy Watch 3’ün Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch 3’ün Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji markası Samsung‘un gerçekleştireceği etkinlik yaklaşırken markanın merakla beklenen akıllı saati Galaxy Watch 3 hakkında önemli ayrıntılar paylaşılmaya devam ediyor.

Her zevke hitap edecek kadranlara sahip olan saatin bazı arayüzlerinde saat kenarlarının Bilgilendirici Dijital Kenar olarak adlandırılan özelliğe sahip olacağı ve burada kullanıcının kalp atış hızı ve harcadığı kalori gibi bilgilerin yer alacağı söyleniyor.

-
![](images/Samsung-Galaxy-Watch-3-Watch-Faces-1600x900.png)
-
![](images/Samsung-Galaxy-Watch-3-Weather-App-Backgrounds-1600x903.png)
-
![](images/Samsung-Galaxy-Watch-3-New-Apps-Features-1600x900.png)

Yenilenen hava durumu uygulamasına sahip olacak olan Galaxy Watch 3‘ün arka planı hava durumuna uygun olarak değişecek. Ayrıca haftalık önizleme özelliği ile kullanıcılar takvime kolayca erişip etkinliklerini düzenleyebilecek. Yeni sağlık izleme özelliği ile de şirket kadın kullanıcılarının regli dönemlerini takip etmelerine imkan tanımak istemiş.

Yeni bildirim simgeleri, yeni uygulama simgeleri, yeni bir müzik widget’ı ve Samsung E-posta yerine Outlook e-posta uygulaması bulunduran Galaxy Watch 3 hakkında daha fazla bilginin 5 Ağustos‘ta gerçekleşmesi beklenen Unpacked 2020 etkinliğinde paylaşılması bekleniyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus