Land Rover’ın vazgeçilmez SUV modeli olan Range Rover Evoque ülkemizde 701 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Şimdiye dek toplam 772 bin adet satan Evoque’un yeni modeli ülkemize 2 litre 150 ve 180 beygirlik modelleriyle giriş yapıyor. Range Rover’ın Türkiye’deki distribütörü olan Borusan Otomotiv ise 8 ve 9 Şubat günü test sürüşü organizasyonu düzenleyerek Range Rover Evoque‘un yeni modelini tanıttı.

8 ve 9 Şubat tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen test sürüş organizasyonu son bulurken bir sonraki durağın İzmir olduğu belirtildi. 15 ve 16 Şubat tarihlerinde İzmir, 22 ve 23 Şubat tarihlerinde Antalya ve son olarak 19 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde ise Adana’da test sürüş organizasyonları yapılacak.

Büyük Bir Heyecanla Bekleniyor

Organizasyonun İstanbul ayağı son bulurken büyük bir merakla İzmir organizasyonu bekleniyor. Özellikle İzmir’de düzenlenecek olan test sürüşlerine katılımın ciddi boyutlarda olacağı tahmin ediliyor. Test sürüşleri içinde Range Rover’ın 150 ve 180 beygirlik iki ayrı aracıyla çıkacağı da gelen bilgiler arasında.

YORUM YOK

CEVAP VER