Sertifikasyon Bilgileri Ortaya Çıktı: Samsung Galaxy Watch 3 Hangi Özellikleri Sunacak?

Sertifikasyon Bilgileri Ortaya Çıktı: Samsung Galaxy Watch 3 Hangi Özellikleri Sunacak?

Samsung’un akıllı saat modeli Galaxy Watch 3 ile ilgili bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Koreli teknoloji devinin beklenen akıllı saati ile ilgili son bilgiler, NBTC sitesinde yayınlandı ve saate ilişkin artık bilgi sahibiyiz.

Sertifikasyon bilgileri ortaya çıktı

![](images/samsung-galaxy-watch-3-sertifikasyon-bilgileri.png)

NBTC (National Broadcasting and Telecommunications Commission) sitesinde yer alan veriler, Samsung’un akıllı saatinde hangi özelliklerin yer alacağını gösterdi.

Sitede yer alan bilgilere göre SMRF855F seri numarasına sahip olacak Samsung Galaxy Watch 3, SIM kart desteği sunacak. 41mm ekranla gelecek olan akıllı saat, SIM kart desteğinden ötürü internete bağlı olmak için bir wifi bağlantısı ya da akıllı telefona gerek bırakmayacak.

Suya karşı dayanıklı

Samsung Galaxy Watch 3 modelinin bir özelliği de, 5 ATM su basıncına karşı dayanıklı olması. Saat, Corning Gorilla Glass cama sahip olacak ve MIL STD 810G standardını da karşılayacak.

5W kablosuz şarj ile hızlı bir şekilde şarj olacak akıllı saatin Vietnam’da üretileceği tahmin ediliyor. Galaxy Watch 3 için hücresel veri opsiyonu sunan modellerin yanı sıra, hücresel veri olmayan modeller de satışa sunulacak.

Galaxy Watch 3 fiyatı da henüz netleşmese de, paketlerin özelliklerine göre fiyat listesi de şekillenecek.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus