Spotify, Türkiye’de uzun bir süredir sunulmayan “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını Premium için yeniden sunmaya başladı. Spotify’ı denemek isteyen herkes, ilk üç ay ödeme yapmadan Premium’u kullanabilecek.

Popüler müzik platformu Spotify, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de, ilk 3 ay ücretsiz Premium abonelik modeli kampanyasını sunuyordu. Reklamsız ve kaliteli bir müzik deneyimi sunan Spotify, normalde Premium kullanıcılardan aylık 17,99 TL abonelik ücreti alıyor.

Yıl sonuna kadar deneyebilirsiniz

İlk 3 ay ücretsiz Premium abonelik kampanyasını Türkiye’de uzun süredir sunmayan Spotify, yeni kullanıcı kitlesini artırmak için bu yola gitti. Spotify’ın Premium abonelik modelini ücretsiz denemek istiyorsanız, bunun için 31 Aralık 2020’ye kadar zamanınız olduğunu da belirtelim.

Kimler Spotify ilk 3 ay ücretsiz Premium üyelik kampanyasına katılabilir?

Spotify’ın Premium abonelik sistemini 3 ay ücretsiz kullanmak istiyorsanız, yeni bir hesap açmanız lazım. Premium’u daha önce kullandıysanız aynı hesapla 3 ay ücretsiz deneme yapamazsınız. 

Buna ek olarak, geçmişte Premium abonelik aldıysanız ve kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, eski hesaplarda kullandığınız banka ya da kredi kartı dışında, yeni bir kart kullanmalısınız.

Spotify Premium, ilk 3 ay boyunca ücretsiz şekilde kullanmak isteyenlerden, hesap açıldıktan sonra kart bilgisi istiyor, buna karşın bir çekim yapılmıyor. Yani 3 aylık deneme tamamen ücretsiz. 

YORUM YOK

CEVAP VER