Spotify Şarkı Sözü Gösterme Özelliğini Kullanıcılara Sunuyor

Spotify Şarkı Sözü Gösterme Özelliğini Kullanıcılara Sunuyor

Dünya çapında en büyük online müzik dinleme uygulamalarından biri olan Spotify, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Milyonlarca kullanıcısının uzun bir zamandır talep ettiği yeni bir özelliği duyuracakları yönünde gelen bilgiler ile Spotify kullanıcılarını heyecanlandırdı.

Spotify’ın yakında kullanıcılarına şarkı sözlerinin eş zamanlı olarak görüntülenmesini sağlayacak bir özellik sunması bekleniyor.

![](images/spotify-music-for-everyone.png)

Behind the Lyrics’in Pabucu Dama Atılabilir

Bilindiği üzere Spotify’de Behind the Lyrics özelliği bulunuyor. Bu özellikle ile birlikte kullanıcılar dinledikleri parçanın bazı sözlerini görebilirken ayrıca bu parça ile ilgili de enteresan bilgilere ulaşabiliyordu. Spotify, eş zamanlı yeni şarkı sözü gösterme özelliği ile Behind the Lyrics özelliğinin aynı anda kullanılması beklenmiyor. Bu durum karşısında Behind the Lyrics özelliğinin tarihe karışması bekleniyor.

Spotify, şarkı sözü gösterme özelliğini hem Android hem de iOS platformlarında aynı anda fakat kademeli bir şekilde yayınlayacak. Spotify’in bu özelliği şu an herkes için indirilebilir bir durumda değil. Fakat kısa bir zaman içerisinde yayınlanması bekleniyor.

comments powered by Disqus