Surface Earbuds, 12 Mayıs’ta Gelecek

Surface Earbuds, 12 Mayıs’ta Gelecek

Microsoft, Ekim ayında bir çift benzersiz görünümlü kablosuz kulaklıklarını tanıstı ve şirket sonunda bunları satmaya hazır. Surface Earbuds, 12 Mayıs‘ta satışa sunulacak.

Microsoft’un ofiste gün boyu müzik, çağrı ve hatta sunumlarla çalışan profesyoneller için bir aksesuar olarak gördüğü Surface Earbuds‘lar, Office 365 yazılımıyla entegrasyon özelliğine sahip. Bunları özelliği PowerPoint slaytlarınızda altyazı oluşturmak, Word veya Outlook’ta belgeleri ve e-postaları dikte etmek ve ayrıca gelen iletilerinizin Outlook’tan size okunmasını sağlamak için kullanabilirsiniz.

![](images/surface_earbuds-1600x900.jpg)

Bir Android cihazla eşleştirildiğinde, Yüzey Kulaklıkları daha derin Spotify kontrolleri sunuyor. Böylece her iki kulağa da üç kez hafifçe dokunulduğunda Android telefonlarda Spotify otomatik olarak başlatılabiliyor.

Microsoft’un Yüzey Kulaklıkları, Omnisonic hoparlörler, benzersiz dokunsal kaydırma hareketleri, çift mikrofon dizisi ve 24 saate kadar çalma sağlayan Type-C şarj kutusu ile mükemmel ses kalitesi sunmak için baştan aşağı üretilmiştir.

Microsoft’un lansman etkinliğinde 249$ maliyetinde olacağını söylediği kulakiçi kulaklıklar 199$‘a şirketin çevrimiçi mağazası aracılığıyla satışa sunulacak. Windows, Android ve iOS ile uyumlu olarak kullanılabilen cihazı bugün ön sipariş verebilirsiniz.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus