‘The Last of Us Part II’ 19 Haziran’da Yayınlanacak!

‘The Last of Us Part II’ 19 Haziran’da Yayınlanacak!

Geçtiğimiz haftalarda Sony, PlayStation 4’ün en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan The Last of Us Part II’nin çıkış tarihinin ertelendiğini açıklamıştı. Şirket bu sefer bugün yaptığı açıklamada The Last of Us Part II’nin resmi çıkış tarihini duyurdu.

Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği The Last of Part II’nin ilk oyunu, oyuncular ve eleştirmenler tarafından mükemmel, duygusal hikaye anlatımı ve ilgi çekici, gerçekçi karakterlere sahip bir şaheser olarak kabul edilmişti.

![](images/the_last_of_us_part_2-1600x900.jpg)

Sony Interactive Entertainment Worldwide Studio Yöneticisi Herlman Hulst, PlayStation Blog’da yaptığı paylaşımda Naughty Dog’un merakla beklenen oyunu The Last of Part II’nin 19 Haziran 2020’de tüm dünyada satışa sunulacağını duyurdu.

Hulst, blog yazısında “Şahsen Naughty Dog ve Sucker Punch’taki her iki ekibe de yaptıklarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bu şartlar altında bitiş çizgisine ulaşmanın hiç de kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Her iki ekipte üst düzey deneyim sunan oyunları sizlere ulaştırmak için çok çalıştı. Birkaç aylık bekleyişin ardından yayınlandıktan sonra oyun hakkında neler düşündüğünüzü görmek için sabırsızlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Oyunun spoiler videoları YouTube üzerinden anonim bir şekilde paylaşıldı. Videoları sızdıran kişinin, parasını alamayan eski bir Naughty Dog çalışanı olduğu söyleniyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus