The Last Of Us Part II Koronavirüs Nedeniyle Süresiz Olarak Ertelendi

The Last Of Us Part II Koronavirüs Nedeniyle Süresiz Olarak Ertelendi

Pek çok sektörde duraksamaya veya ertelemeye neden olan koronavirüs salgını Naughty Dog’un da The Last Of Us Part II ‘yi ertelemesine neden oldu. Sony, oyunun covid-19 salgını nedeniyle bir sonraki duyuruya kadar ertelendiğini duyurdu.

Mayıs ayında resmi olarak ertelenmiş olan, oyuncuların sabırsızlıkla beklediği TPS tarzı (üçüncü şahıs nişancı) yapım “The Last Of Us Part II” bir kez daha ertelenince oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı.

![](images/The-Last-Of-Us-Part-2-1600x900.jpg)

Naughty Dog‘un resmi Twitter hesabından:

“Yakın zamanda gördüğünüz üzere, Last of Us Part II’nin çıkışı ertelendi. Bu haberin sizin için de bizim için olduğu kadar hayal kırıklığı yarattığına eminiz. Takipçilerimize ve topluluğumuza erişmek istedik.

İyi haber şu ki, The Last of Us Part II’nin geliştirmesi neredeyse tamamlandı. Son hataları düzeltme sürecindeyiz.

Yine de, oyunu bitirsek bile, bizim ötemizdeki lojistik gerçeğiyle karşılaştık, The Last of Us Part II’yi tatmin olacağımız şekilde satışa sunamadık. Herkesin The Last of Us Part II’yi herkesin oynadığından ve herkes için en iyi deneyimi sağlamak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olmasını istiyoruz. Bu da oyunun, lojistik sorunlarının çözüldüğü bir zaman ertelendiği anlamına geliyor.

Bu karardan dolayı mutsuzuz ancak nihai olarak tüm oyuncularımız için adil olanı anladık. Umuyoruz ki bu çok uzun bir gecikme olmayacak ve paylaşabilecek yeni bir bilgi elde edebilirsek paylaşacağız.

Hepinize, ailenize ve dostlarınıza sağlık diliyoruz. Harika hayranlar olduğunuz ve daimi desteğiniz için teşekkürler.

Güvende kalın!” paylaşımı yapıldı.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus