Çinli Alibaba bünyesine geçtikten sonra, e-ticaret ekosisteminde gün geçtikçe popüler hale gelen Trendyol, Efsane Günler Kampanyası’nda bir rekora imza attığını duyurdu.

Anlık 1,5 milyon müşteri

Trendyol’dan yapılan açıklamada, Efsane Günler Kampanyası’nın ilk günü olan 25 Kasım’da, 21:36 itibariyle 1,5 milyon müşteriye ulaşıldığı duyuruldu.

Trendyol, “1 saniye bütün yorgunluklara bedel. Saniyede 1,5 milyon müşterimize ulaşmanın mutluluğunu yaşadık. Nice rekorlara” ifadesini kullandı.

Trendyol’un 1,5 milyon kullanıcı rekoruna ilişkin paylaşımı.

Şirketin LinkedIn sayfasında yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin Trendyol’u her evde. 🧡 Efsane Günler Kampanyası’nın ilk gününde anlık olarak 1.5 milyon müşterimiz aynı anda Trendyol’daydı! Trendyol’u tercih eden tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tutkuyla çalışan ekibimize en içten teşekkürlerimizle.

Ülkemizde e-ticareti geliştirmeye ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak, daha da iyi deneyimler yaşatmak için tutkuyla çalışmaya devam.

LinkedIn’de paylaşılan gönderide bazı kullanıcılarınsa, firmanın reklamlarından şikayetçi olduklarını bildirdi. Firmanın ciddi reklam bütçesi ile tüm kanalları kullanmasının markaya yönelik bir olumsuz algı oluşturmaya başladığını ifade eden kullanıcılar, Trendyol’u eleştirdi.

Öte yandan Trendyol’un 1,5 milyon anlık kullanıcı rekoru, markanın eşi benzeri görülmemiş bir bilinirlik ve popülerlik noktasına ulaştığını da gösteriyor.

İlgili haberler:

YORUM YOK

CEVAP VER