Sony‘nin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı popüler oyun serisine dayanan Uncharted filminden yeni haberler geldi. Tom Holland tarafından yapılan açıklamada filmin çekimleri ve hikayesi ile ilgili önemli bilgiler yer alıyor.

2008 yılında çekimlerinin başlamasına rağmen pek çok kez yönetmen değiştirmesi nedeniyle dursaksama dönemine giren film çok yakında tekrar çekimlere başlayacak.

Filmde Nathan Drake karakterini canlandıracak olan Tom Holland film için oldukça heyecanlı. IGN ile yaptığı röportajda, Uncharted filminin diğer video oyunları filmlerinden farkı olarak izleyiciye oyunların başlangıç hikayesini sunuyor olmasını gösterdi. Filmde olacakların tahmin edilemeyecek olduğunu ve senaryonun bu zamana kadar okuduğu en iyi senaryo olduğunu söyledi.

Tom Holland ayrıca, film çekimlerine dört hafta içinde Berlin şehrinde başlayacaklarının, dublör ekibinin şehre gidip aksiyon sahnelerini planlamaya çoktan başladıklarının haberini verdi. Aynı zamanda Uncharted serisinin ünlü karakteri olan Victor Sullivan’ı canlandıracak olan Mark Washlberg ile birlikte Tom Holland‘ın senaryoya bağlı olarak dünyanın farklı noktalarına giderek film çekimleri gerçekleştirecekler.

Film Mart ayında vizyonda

Genelinde yönetmen değişikliği nedeniyle on yıldır devam eden proje şu anda yönetmen olmadan çekiliyor. Sony henüz bir yönetmen ile anlaşıp anlaşamadığı hakkında bir şey söylenmemekte. Fakat filmin yayın tarihinin 5 Mart 2021 olarak belirlenmesi nedeniyle bu konu hakkında duyurunun yakın zamanda yapılacağını bekleyebiliriz.

YORUM YOK

CEVAP VER