Uygun Fiyatlı iPhone 9’a Ait Yeni Görüntüler Sızdı

Uygun Fiyatlı iPhone 9’a Ait Yeni Görüntüler Sızdı

Apple’ın uygun fiyatlı yeni iPhone modeli iPhone 9‘a ait olduğu öne sürülen yeni görüntüler sızdı. Görüntülerde yeni iPhone 9’un renk seçenekleri de ortaya çıktı.

Uzun zamandır merakla beklenen Apple’ın uygun fiyatlı modeli iPhone 9 / SE2’ye ait söylentiler ve haberler gelmeye devam ediyor. 9TechEleven isimli Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşımda, iPhone 9’a ait olduğu öne sürülen görüntüler paylaşıldı.

![](https://i0.wp.com/intersiber.comimages/iphone-9-se-2-goruntuleri-sizdi-ozellikleri-fiyati.jpg?fit=640%2C640&ssl=1)

Paylaşılan görüntülere göre iPhone 9 siyah, beyaz, mavi, sarı, kırmızı ve pembe renk seçenekleriyle gelecek. Daha önceki sızıntılar göz önüne alındığında, paylaşılan yeni görüntülerin iPhone 9 tasarımını yansıttığını söylemek mümkün. Telefonun sarı renginin ise diğer renklerden öne çıktığı görülüyor.

![](https://i1.wp.com/intersiber.comimages/iphone-9-se-2-goruntuleri-sizdi-ozellikleri-fiyati-2.jpg?fit=640%2C640&ssl=1)

iPhone 9 Özellikleri ve Fiyatı

iPhone 9, A13 işlemci, 3 GB RAM, 4.7 inç boyutunda ekrana sahip olacak. Arka tarafında tek kamerayla gelecek olan telefon iPhone 8’e tasarım olarak bir hayli benziyor.

iPhone 9 fiyatı ile ilgili henüz netleşmiş bir bilgi yok. Ancak cihazın 399 dolar fiyat etiketiyle geleceği yönünde gelen bilgilerin yanında 400-500 dolar arasında bir fiyatla geleceği de öngörüler arasında.

Apple’ın uygun fiyatlı yeni modelinin 31 Mart‘ta tanıtılması ve Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.

intersiber
intersiber intersiber
comments powered by Disqus