Yeni model Volkswagen Caddy’nin lansmanının Mart ayına kadar yapılması planlanıyordu. Ancak tüm bu planlar suya düştü ve Caddy’nin görselleri lansmana günler kala sızdırıldı. Volkswagen Caddy modelinin yalnızca çizimleri resmi olarak yayınlanmıştı. Lansmana kısa bir süre kala sızdırılan görsellerde ise araca ait tüm tasarımlar net bir şekilde görülebiliyor.

Daha önceki görüntüsünden fazla uzaklaşmayan Caddy’nin çizimlerinin neredeyse aynı olduğu görülüyor. 2003 senesinden beri üretimde olan ünlü modelde bazı dikkat çeken değişiklikler yapıldı. Gündüz farlarını LED yapan Volkswagen bu şekilde daha modern bir görünüm elde etti. Bunun yanı sıra tamponun tam alt bölümündeki petek desenleri ise araca bambaşka bir hava katmış durumda.

Panoramik Cam Tavan Kullanıldı

Yeni Volkswagen Caddy’de panoramik bir cam tavan kullanıldı. Volkswagen tarafından yapılan açıklamada ise bu segmentte yer alan diğer araçlara kıyasla en büyük tavan camını kullandıklarını dile getirildi. Eski modellere göre daha büyük jant kullanan Volkswagen aynı zamanda ince ve uzun stop lambalarını kullanmayı tercih etti.

YORUM YOK

CEVAP VER