Xiaomi, Mi Band serisi tasarımından daha farklı yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Smart Band 4C‘yi tanıttı. Köşeli tasarımı 1.08 inçlik TFT renkli ekranıyla Xiaomi Mi Smart Band 4C oldukça uygun fiyatlı olarak piyasaya sürülecek.

130 mAh pil ile donatılan cihaz şarj için ayrı bir aygıta gerek duymaksızın içerisine monte edilen USB portundan şarj edilebilecek. 2 saatte tam şarj seviyesine ulaşabilen bileklik kullanıcılarına tam şarj ile 14 güne yakın pil ömrü sunacak.

Uyku takibinin yanında açık hava koşusu, egzersiz, bisiklet sürme, hızlı yürüyüş ve koşu bandı gibi beş spor dalında aktivite takibi yapabilen Xiaomi Mi Smart Band 4C hareketsiz kalınan durumlarda kullanıcıyı uyarıyor. Farklı arayüz seçenekleriyle ekranında telefon bildirimlerini gösteren bileklik bünyesinde optik nabız sensörü de bulunduruyor. Ayrıca bileklik NFC desteği de sunuyor.

13 gram ağırlığında, 5ATM’ye kadar su geçirmez özelliğe sahip olan Xiaomi Mi Smart Band 4C ilk olarak Malezya’da satışa sunulacak. Türkiye’de de satılması beklenen bilekliğin fiyatı ise yaklaşık olarak 21 Euro olacak.

YORUM YOK

CEVAP VER