Uzun bir süredir 2020 model Kia Sorento ile ilgili görseller basına sızıyordu. Bu defa resmi kanallardan gelen görüntüler büyük bir heyecan yarattı. Yeni Kia Sorento’nun kokpit render görüntüleri basına sızdı.

Gelen görüntüler karşısında otoriteler yeni Sorento’ya tam not verdi. Sızan görüntüler incelendiğinde ise ilk dikkat çeken detay malzeme kalitesi oluyor. Kia, bu kaliteyi arttırıcı çalışmalar yaptığını geçmiş dönemlerde açıklamıştı.

Rakiplerinin önüne geçmek için 2020 yılı modellerinin üzerinde duran Kia, bunu büyük ölçüde başarmışa benziyor. 12,3 inç büyüklüğe sahip dijital ekran ise kokpite apayrı bir hava katıyor. Aracın orta konsol bölümünde yer alan 10,25 inçlik ekranın ise bilgi ve eğlence için tasarlandığı görülüyor.

Cenevre’de Sahne Alacak

2020 Cenevre Otomobil Fuarını bekleyen milyonlarca kişiyi birbirinden farklı otomobiller bekliyor. Birçok üretici firma yeni modelleri ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, gerçekleştirilecek olan fuar büyük bir etki yaratmak istiyor. Cenevre Fuarına katılacak olan Kia da her ne kadar Sorento modeli için sürpriz yapacak olsa da basına sızan görüntüler sebebiyle aracın tüm iç ve dış görüntüleri pek çok kişi tarafından artık biliniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER