Apex Legends Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends Sezon 5, yeni efsane Loba’nın duyurulması ve oyunun sonraki bölümünün hikayesini oluşturan lansman fragmanıyla resmen açıklandı. Beşinci sezon “Fortune’s Favor”, 12 Mayıs’ta başlayacak.

Tüm oynaması ücretsiz battle royale oyunları gibi, Apex Legends da oyunu yeni içerik ve modlarla yenilemeye devam ediyor. Yeni sezonda ortaya çıkan Loba karakteriyle birlikte Respawn, oyuncuların haftalık avlara tek başına veya bir takımın parçası olarak katılabilecekleri bir PvE modu da ekleyecek.

![](images/apex-legends-1600x900.jpg)

The Broken Ghost’ isimli mod, oyuncular ve yapay zeka arasında geçecek. Mod kapsamındaki 9 avın ilki 19 Mayıs’ta açılacak ve her hafta yeni bir av oyuna eklenecek. Kings Canyon at Night haritasına iniş yapacak olan oyuncular avları tamamlandıkça parça parça hikâyeyi tamamlayacak.

Bunların yanı sıra oyunda Treasure Packs isimli yağmalanabilir bir eşya olacak. Bu paketleri oyunun içinde bulan oyuncular lobiye döndüğünüzde direkt olarak paketleri açılabilecekler. Ancak her oyuncu, bir gün içerisinde yalnızca bir adet paket toplayabilecek.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus