Apple Bugün iOS 14, yeni macOS, tvOS ve watchOS’i Duyuracak: WWDC Nasıl İzlenir?

Apple Bugün iOS 14, yeni macOS, tvOS ve watchOS’i Duyuracak: WWDC Nasıl İzlenir?

Apple, her yıl dünya geliştiriciler konferansında işletim sistemi iOS’un yeni versiyonu başta olmak üzere, şirket ürünlerinin yazılımsal tarafında birçok yeniliği duyuruyor. Bu yıl, koronavirüs krizi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek Dünya Geliştiriciler Konferansı WWCD’de, Apple’ın iOS 14 başta olmak üzere, birçok önemli gelişmeyi duyurması bekleniyor.

2020 WWDC’de, Apple iOS 14 dışında iPadOS 14, yeni watchOS, tvOS ve macOS’i de duyuracak. Apple’ın bu yazılım güncellemeleri dışında, dünya teknoloji ekosistemini yakından ilgilendiren önemli açıklamalar da yapılacak.

26 Haziran’a kadar sürecek

![](images/apple-etkinligi-ios-14-tanitilacak.png)

Bu yıl ilk kez online olacak WWDC etkinliğinin 26 Haziran’a kadar sürmesi bekleniyor. Apple, bu süreçte milyonlarca Apple kullanıcısını yakından ilgilendiren yenilikleri de tanıtacak. Etkinlikte tanıtılacak işletim sistemlerinin, milyonlarca Apple kullanıcısına birkaç ay içinde sunulacak.

Apple’ın yeni işletim sistemlerini tanıtacağı WWDC etkinliğini takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantılara gidebilirsiniz. Online düzenlenecek olan etkinlik, geniş bir kesime ulaşılabilmesi adına farklı kanallardan yayınlanacak.

Apple’ın geliştirici sitesinden takip etmek için tıklayın.

Apple’ın resmi Youtube kanalından takip etmek için tıklayın.

Apple’ın resmi internet sitesinden takip etmek için tıklayın.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus