Disney+ 7 Ülkede Daha Kullanıma Açılıyor

Disney+ 7 Ülkede Daha Kullanıma Açılıyor

Disney+, Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana üç ülkede hizmet veriyordu, ancak şimdi Disney+ yedi ülkeye daha genişliyor. Disney+ akış hizmeti artık İngiltere, İrlanda, Almanya, İspanya, İtalya, İsviçre ve Avusturya’da satışa sunulacak.

Disney+ aboneliğine sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 5.99 euro ya da yıllık 59.99 euro ödeyerek kullanabiliyor. Disney, Pixar, Marvel, tüm Star Wars serileri ile National Geographic’in hit yapımlarının yer aldığı Disney+‘da, Disney+ özel yapımı olan Mandalorian da var ve Bebek Yoda mizahları ile platformun popülerliği bir hayli artmış durumda.

![](images/disney-plus-yapimlari.jpg)

Disney+‘nın Fransa’ya da gelmesi gerekiyordu, ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle Disney lansmanı ertelemeye karar verdi. Diğer ülkeler, AB sunucuları üzerindeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olmak için gelecek ay akış kalitesini düşürecek.

ABD, İngiltere ve Avrupa’nın geri kalanı arasındaki sunulan içeriklerde de küçük farklılıklar olacak. Disney+’nın Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

comments powered by Disqus