EA Play Live 11 Haziran’da Gerçekleşecek

EA Play Live 11 Haziran’da Gerçekleşecek

Yeni koronavirüs konusundaki endişeler nedeniyle Mart ayında iptal edilen EA Play Live, dijital bir etkinlik olarak 11 Haziran‘da şirketin web sitesi aracılığıyla gerçekleşecek.

Electronic Arts, Twitter üzerinden “11 Haziran günü saat 16:00’da (PST) görüşmek üzere… Dünya prömiyerleri, haberler ve daha fazlası!” paylaşımını yaptı.

EA’nın önceki Play etkinliklerinin E3 ile aynı zamanda gerçekleşen birden çok güne yayıldığı biliniyor olsa da, bu yılki Play Live‘ın yalnızca bir gün boyunca yayınlanacak. EA etkinliği sırasında “dünya prömiyerlerini” yayınlayacak.

![](images/ea-play-live-1600x900.jpg)

Her sene olduğu gibi bu sene de yeni Madden ve FIFA oyunları dışında birçok kullanıcı EA’dan yeni oyun haberleri bekliyor. Etkinlikte bir süredir gündemde olan Star Wars: Project Maverick oyununun tanıtılması bekleniyor. Bunun yanında yeni bir Star Wars Jedi: Fallen Order veya Anthem‘in yeni versiyonu ile de karşılaşabiliriz. Ayrıca oyun sevenler etkinlikte 2021 yılında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek olan bir sonraki Battlefield oyunu hakkında açıklama yapılacağını umuyor.

Türkiye saatine göre 02:00’da başlayacak olan etkinliğin içeriği ve etkinlikte tanıtılacak yeni oyunlar önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus