Facebook’tan Çiftler için  Mesajlaşma Uygulaması: Tuned

Facebook’tan Çiftler için Mesajlaşma Uygulaması: Tuned

Facebook yeni uygulaması olan Tuned‘u müzik, fotoğraf ve aşk notları paylaşabileceğiniz, ruh halinizi belirtebileceğiniz özel bir dijital karalama defteri olarak tasarladı. Facebook “ayrı olsanız bile” mottosuyla çiftlerin çevrimiçi olarak özel bir alan paylaşmalarını sağlamak için yeni bir uygulama yayınladı.

Çiftler burada fotoğraf, not, kart, sesli not, Spotify’dan müzik ve hatta ruh hallerini bile birbirleriyle paylaşabilecekler. Ayrıca bu uygulamayı günlük tutmak için de kullanabiliyorsunuz. Uygulama özel bir dijital karalama defteri tarzında ve özel reaksiyonlarla, çıkartmalar içeriyor. Facebook bu uygulama için “Size ve önemli arkadaşlarınıza ait özel bir alan.” diyor.

![](images/Facebook-Tuned-couples-app-1600x815.jpg)

Tuned’i yaratan Facebook NPE Ekibi App Store’da, “Tuned ile birlikte, şahsen olduğun kadar duygusal, ilginç ve komik olabilirsin.” diyor. Uygulama özel olarak faturalandırılıyor. Facebook uygulamanın WhatsApp gibi şifrelenip şifrelenmediği veya verilerin Facebook ile paylaşılıp paylaşılmadığı ve reklam yayınlamak için kullanılıp kullanılamayacağı konusunda yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Tuned uygulamasını iPhone ve iPad için App Store‘dan ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus