Google Pixel 5’e Ait İlk Görüntü Sızdı

Google Pixel 5’e Ait İlk Görüntü Sızdı

Google’ın akıllı telefon serisinin en yeni üyesi olacak olan Pixel 5‘e ait olduğu iddia edilen bir görüntü sızdı. Front Page Tech isimli Youtube kanalında yayınlanan render görüntüsünde Pixel serisinin en yeni üyesinin tasarımı ilk kez görüntülendi.

Google’ın bir süredir üzerinde çalıştığı Pixel 5 modeli ile ilgili bugüne kadar herhangi bir bilgi veya görüntü yayınlanmadı. Pixel 5’in özellikleri ve tasarımı uzun süredir merak konusu. Ancak bugün ilk kez, Front Page Tech isimli Youtube kanalında, Pixel 5’e ait olduğu öne sürülen ve güvenilir bir kaynaktan elde edildiği belirtilen bir render görüntüsü paylaşıldı.

![](images/google-pixel-5-tasarimi-sizdi.jpg)

Üçlü Kamera Sistemi

Paylaşılan render görüntüsünde, Pixel 5’in arka tarafı görünüyor. Görüntüye göre Google; Pixel 5 modelinde üçlü kamera sistemi kullanmış ve kamera bölümü bir hayli büyük.

Söylentilere göre, Google Pixel 5’in arka kısmında ise buzlu cam kullanılacak. Her ne kadar paylaşılan görselin güvenilir bir kaynaktan elde edildiği ifade edilse de görüntünün kesin olarak Google Pixel 5’e ait olduğunu söylemek mümkün değil.

intersiber
intersiber intersiber
comments powered by Disqus