Google Pixel 5 Serisine Ait Yeni Bir Görüntü Sızdı

Google Pixel 5 Serisine Ait Yeni Bir Görüntü Sızdı

Google’ın akıllı telefon pazarında adından sıkça söz ettirmeyi başardığı Pixel ailesinin son serisi Pixel 5’e ait yeni bir görüntü sızdı. Sızan görüntüye göre Pixel 5 alışılmışın dışında üçlü bir kamera sistemi ile gelecek.

Gelen bilgilere göre, Google’ın yeni akıllı telefon modellerinin ismi beklendiği gibi Pixel 5 ve Pixel 5 XL olarak adlandırılacak. Qualcomm Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak cihazlar şimdiden heyecan uyandırmayı başardı. Zira Pixel 5’in sızan yeni görüntüleri daha önce paylaşılan render görüntüleriyle örtüşüyor.

![](images/pixel-5-serisine-ait-yeni-bir-goruntu-sizdi.png)

Üçlü arka kamera sistemi

Paylaşılan görüntüye göre, Pixel 5 serisi alışılmışın dışında bir kamera tasarımına sahip. Telefonun orta kısmında yer alan kamera bölümünde, yaklaşık 120 derecelik açılarla konumlandırılmış üç adet kamera bulunuyor. Kameraların merkezinde ise bir flaş yer alıyor.

Google Pixel 5 serisinin Android 11 çalıştıran ilk cihazlar olması bekleniyor. Akıllı telefonların tanıtımının ne zaman yapılacağı henüz belli değil. Yüksek ihtimalle Pixel 5 serisi Ekim 2020‘de satışa sunulacak.

intersiber
intersiber intersiber
comments powered by Disqus