Huawei’nin alt markası HONOR akıllı saat modeli MagicWatch 2 için yeni kayışlar ve yeni özellikler duyurmaya hazırlanıyor.

HONOR’un 14 güne varan pil ömrü ve 15 farklı spor takip modu gibi özellikleriyle öne çıkan akıllı saat modeli MagicWatch 2 yeni kayışlarını ve özelliklerini duyurmaya hazırlanıyor. EasyFit adı verilen yeni kayışlar HONOR MagicWatch 2’nin hem 42 mm hem de 46 mm‘lik modelleri için tüm dünyada satışa sunulacak.

Yeni kayışlar sekiz farklı renk seçeneğiyle gelecek. Alerji yapmayan floröelastomer ve İtalyan derisi gibi farklı malzemelerle üretilen kayışlar bahar aylarıyla birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Yeni işlevsel özellikler de geliyor

MagicWatch 2 gelecek güncellemeyle birlikte daha önce HONOR Band 5’te sunulan ve kandaki oksijen doygunluğunu gösteren SpO2 takibine kavuşacak. Bu sayede MagicWatch 2 kullanıcıları yaptıkları antrenmanların ne kadar verimli geçtiğini takip edebilecekler.

Güncellemeyle birlikte gelen bir diğer özellik ise kadınları ilgilendiriyor. Yeni güncellemeyle birlikte MagicWatch 2 kullanıcıları periyot takibi yapabilecekler. Periyot takip takvimi ile tüm veriler tek bir ekranda görüntülenebilecek ve bir sonraki tahmini döngü tarihi de görüntülenebilecek.

YORUM YOK

CEVAP VER