iPhone 12’de 4 Kamera Beklentisi

iPhone 12’de 4 Kamera Beklentisi

Apple’ın en yeni modeli olacak olan iPhone 12 ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. iPhone 12 söylentileri ile bile Apple kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı.

iPhone 12 modellerinin birkaç ay sonra tanıtımı yapılacak. Apple’ın yeni nesil akıllı cep telefonlarını tanıtmaya birkaç ay kalmasına rağmen iddialar şimdiden gündemde.

Bazı kaynaklar gündemde tuttukları iPhone 12 iddiaları arasına, şimdilerde 4 arka kamera beklentisini ekledi. Bazı kaynaklara göre ise 3 farklı model olarak satışa sunulması beklenen iPhone 12 serisinin sadece en üst modeli olan iPhone 12 Pro Max modelinde 4 kamera olacak.

![](images/iPhone-12-3.jpg)

ABD ve tüm dünyada birçok Apple kullanıcısının beklediği yeni nesil iPhone 12 modellerinin bu sene sonuna kadar dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulmuş olması bekleniyor.

Çok sayıda kullanıcının yeni modellerden en büyük beklentisi 8K video çekebilecek dörtlü arka kamera sistemi, 5G bağlantı desteği, ekran altından parmak izi okuyucu, Face ID’nin ekrandan parmak izi ile aynı zamanda kullanılabilmesi ve beraberinde cihazların daha iyi bir bekleme süresine sahip olması yönünde.

Her ne kadar söylentiler gelmeye devam edecek olsa da, Apple’ın yeni iPhone 12 serisinde nasıl özellikler sunacağı şimdilik sürpriz.

comments powered by Disqus