Lenovo’dan Çizim Destekli Taşınabilir Ekran: ThinkVision M14t

Lenovo’dan Çizim Destekli Taşınabilir Ekran: ThinkVision M14t

Lenovo bugün en son mobil monitörü **ThinkVision M14t‘yi duyurdu. Şirketin daha önceden kullanıcılara sunduğu taşınabilir ekran gibi **ThinkVision M14t‘te şık ve modern tasarımının yanında dokunmatik ekranıyla kullanıcıların ekranlarından çizim yapmasına olanak sağlıyor.

İnce ve hafif taşınabilir monitör 14 inç Full-HD dokunmatik ekran olarak sadece 698 gram ağırlığında olacak. Monitör dokunmatik özelliği olmayan bilgisayarlara dokunma yeteneği ekleyerek ve dokunmatik özellikli dizüstü bilgisayarlarla işbirliği içinde dokunuşu genişleterek daha fazla esneklik ve kullanıcı etkileşimi sunmak için ekstra işlevsellik sunacak.

![](images/ThinkVision-M14t-1600x900.png)

ThinkVision M14t on noktalı dokunma işlevselliği ve 4096 basınç seviyesi etkin kalem desteği ilekullanıcıların tasarım, canlandırma, sunum ve açıklama ekleme özgürlüğünün tadını çıkararak yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarını sağlayacak.

Cihaz basit bir kablo çözümü sunan L şekilli dongle ve tam esneklik için iki tam işlevli USB Type-C bağlantı noktası ile dikey ve yatay formatlar için pivot desteği içeriyor. M14t, birlikte verilen etkin kalemi ve özel kılıfı ile gerçek bir mobil çalışma alanı için USB-C özellikli ThinkPad dizüstü bilgisayarlara veya diğer uyumlu USB-C aygıtlarına eklenebiliyor.

300 nit parlaklık kapasitesi ve etkileyici görüntüleme açıları ile net ve doğru görseller, sunumlar veya iki ekranda birden çok içerik penceresini yönetmek için ideal olan ThinkVision M14t yükseklik ayarı ile en rahat görüntüleme konumunu sağlayacak.

Eylül ayında satışa sunulması beklenen ThinkVision M14t‘ün fiyatlandırması 449$‘dan başlaması bekleniyor. Cihazın Türkiye’de satışının gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği ile ilgili ise henüz bir şey paylaşılmadı.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus