Lenovo’nun Akıllı Çerçevesi, Google Fotoğraflar Entegrasyonu ve İndirimli Indiegogo Lansmanı Sunuyor

Lenovo’nun Akıllı Çerçevesi, Google Fotoğraflar Entegrasyonu ve İndirimli Indiegogo Lansmanı Sunuyor

CES 2020’de Lenovo, şirketin 399$‘lık zarif bir dijital görüntü ekranı olan Smart Frame‘i Ağustos ayında piyasaya süreceğini açıklamıştı. Lenovo yılın ikinci yarısında çıkması planlanan dijital fotoğraf çerçevesinin ön siparişlerini erken başlatma kararı aldı. Şirket, ilk kullanıcıları için Smart Frame‘i Indiegogo‘da crowdfunding kampanyasıyla planlanan 399 dolar perakende fiyatından yüzde 50 indirimle satacak.

Şirket, Indiegogo kampanyasının üründeki gecikmelerden kaynaklanmadığını söylüyor. Yani Akıllı Çerçeve Ağustos ayında piyasaya sürülecek. Bunun yerine, şirket yaklaşan ürünle özellikle ilgilenen ve yeni fikirler ve özellikler hakkında geri bildirim sağlayabilen bir kullanıcı topluluğu oluşturma çabasının bir parçası olarak çerçeveyi erken ön siparişe açtığını belirtti.

![](images/Lenovo-Smart-Frame-1600x984.jpg)

CES 2020’de duyurulan 21.5 inç 1080p IPS ekranlı Akıllı Çerçeve, ekranı ortam aydınlatma koşullarına uyacak şekilde otomatik olarak ayarlamak için kullanılabilecek bir sensöre sahip.

Indiegogo kampanyasına ek olarak Lenovo, Akıllı Çerçeve için önemli bir yeni özellik de duyurdu. Çerçeve Lenovo’nun kendi uygulamasına ek olarak otomatik olarak kitaplığınızdan yeni resimler çekmek için Google Fotoğraflar ile entegre edilebiliyor.

Lenovo, Indiegogo kampanyasını ne zaman başlatacağını veya yüzde 50 indirimle kaç Akıllı Çerçeve sunulacağını henüz söylemedi, ancak ilgili müşteriler Lenovo’nun web sitesine bilgilendirilmek için kaydolabilirler.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus