LG, 5G altyapısını barındıran yeni telefon modeli Velvet’i tanıtmasının ardından yeni bir modelle karşımıza çıkabilir. Telefonun 4G destekli bir versiyonu olarak tasarlanan LG Velvet 4G için bazı özellikler ortaya şimdiden çıktı.

Güney Kore’de tanıtılan telefon, orta segmente hitap eden bir model olarak, LG’nin hem 5G hem de 4G pazarında yer alacağı iddialı bir seçenek. LG Velvet 4G modeline ilişkin gelen bazı bilgiler, telefonun nasıl bir teknik yapıya sahip olacağını gösteriyor. Snapdragon 845 işlemciye sahip olması beklenen Velvet 4G, LM-G910 model numarasına sahip olacak çeşitli platformlarda paylaşıldı.

Fotoğrafları sızdırılan LG Velvet 4G, tasarım olaraka 5G’li model ile aynı. Kavisli bir ekrana sahip olan telefon, çentikli bir ön kameraya sahip. 

Telefonun diğer özellikleri

LG Velvet 4G modeline ait olduğu iddia edilen bazı fotoğraflar, internette paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere göre, telefonun Snapdragon 845 çipin yanı sıra 6GB Ram ve 128GB hafızaya sahip olacağı aktarıldı. 

Kamera özelliklerine geldiğimizde, LG Velvet 4G, 5G ile aynı kapasiteye sahip. 48MP arka kameranın yanı sıra 8MP geniş açılı bir kameraya sahip olacak olan LG Velvet 4G, 16MP selfie kamerası da bulunduruyor.

Hızlı şarj olma özelliğine sahip LG Velvet 4G, 4300mAh batarya ile, iyi bir şarj ömrü sunmayı hedefliyor. 

YORUM YOK

CEVAP VER