LG Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Duyurdu

LG Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Duyurdu

Yılın başlarında ABD’de kulakiçi kulaklıkları sterilize eden UVnano şarj kutusu ile Tone Free gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya süren Koreli teknoloji devi LG, ilk kez UVnano kılıfına sahip olan Tone içermeyen HBS-FN4 ve HBS-FN6 olarak adlandırılan daha üst düzey kulaklıklarını satışa sunmak için hazırlandığını duyurdu.

Suya karşı dayanaklığı olan kulaklıkların Google Assistant veya Siri‘ye kolay ses erişimi için Sesli Komut özelliği bulunuyor.

![](images/HBS-FN6-HBS-FN4.jpg)

Digital Signal Processing tarafından desteklenen Kulaklık Mekansal İşleme (HSP) teknolojisine sahip olan kulaklıklarda bulunan dört farklı ayar seçeneği ile kulaklıklar kullanıcılara her mod için muhteşem müzik deneyimi sunuyor.

Kulaklıklardaki Tiz Boost modu vokal performanslarda daha fazla netlik, rahat kullanım sunan kulaklık uçları ise kulaklıkların gürültü yalıtımı sağlıyor. Bass Boost modu kullanıcılara geniş alanda müzik dinleme hissi veriyor. Kulaklıklarda bulunan düğmeye basıldığında ise etkinleştirilen Ortam Sesi Modu, etraftaki seslerin, konuşmaların duyulmasını sağlıyor.

![](images/lg-earbuds-1600x754.png)

Ultraviyole ışığı kullanan ince tasarımıyla LG’nin şarj kutusu, E. coli ve S. aureus2’nin yüzde 99,9’unu toksik olmayan, hipoalerjenik silikon kulak jelinden oluşuyor. Kulaklıkları iç bölümünden temizleyerek dinleyicilerin kulaklarının daha hijyenik olmasını sağlıyor. Kulaklıklar şarj kutusunda 5 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım sunuyor. UVnano şarj kutusu 3 tam şarj sağlayarak bu süreyi 18 saate kadar çıkartabiliyor.

Şirketin LG TONE Free modeli kulaklıklarının ikisi de önümüzdeki haftalarda Avrupa ve Amerika pazarlarında satışa sunulacak.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus