Samsung Galaxy A11 Sadece 900 TL

Samsung Galaxy A11 Sadece 900 TL

Samsung önümüzdeki günlerde satışa çıkaracağı yeni telefonu Galaxy A11 hakkında detayları paylaştı. Özellikle piyasalarda fiyat artışının gerçekleştiği bu dönemde çok daha ucuz bir telefon çıkarması akıllı telefon kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

140 Dolardan satışa sunulacak olan A11’e yurtdışından yaklaşık 900 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Türkiye’de yer alan ek gümrük vergileri ve diğer vergilerle birlikte fiyatının 1440 TL civarlarında olması da muhtemel duruyor.

![](images/Samsung-Galaxy-A11-Sadece-900-TL-2.jpg)

Pazardaki fiyatların oldukça altında bir fiyatta satışa sunulacak olan A11’in özellikleri de fiyat performans açısından bir hayli iyi görünüyor. 128 GB dahili depolama hafızasının bulunması beklenen A11 ile diğer akıllı telefonların kapasitesi hemen hemen aynı.

Galaxy A11 Özellikleri

Samsung Galaxy A11’in 6.2 inç delikli bir ekranla gelmesi bekleniyor. Delikli ekran uygun fiyatlı modeller göz önüne alındığında çok beklenen bir özellik değildi. Ancak Samsung A11 modeli ile düşük seviye cihazların çıtasını yükseltecek gibi görünüyor.

Kamera özelliklerinde biraz geride kalan Samsung A11, 8 MP ön kamera ve 13 MP arka kamerası ile satışa sunulacak. 5000 mAh bir bataryayla gelen telefonun kullanım ömrü de oldukça uzun görünüyor.

comments powered by Disqus