Binlerce insanın büyük bir merakla beklediği Samsung Galaxy S20 için geri sayım başladı. 11 Şubat Salı günü yapılacak olan Unpacked 2020 etkinliğinde kullanıcılarla buluşacak olan Galaxy S20 hakkında daha şimdiden pek çok özelliği biliniyor. Etkinliğe yalnızca 3 gün kalırken Samsung’un yeni amiral gemisi hakkında daha fazla bilgi isteyen Samsung severler ise oldukça sabırsız görünüyor.

Hem özellikleri hem de telefonun tasarımı konusunda pek çok otoriteden tam not alan Galaxy S20 ile ilgili yeni gelişmelerde yaşanıyor. Amazon Birleşik Arap Emirlikleri’nin resmi web sitesinde Galaxy S20 modelinin LTE standart modeli de listelenerek şaşkınlık yarattı.

Özellikleri Büyük Beğeni Topladı

Samsung’un yeni modeli Galaxy S20 6.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Infinity-O tasarımı olarak bilinen delikli ekranı ile şimdiden birçok kişinin gönlüne taht kurmayı başardı. 4000mAh batarya gücüne sahip olan Galaxy S20, Android 10 sürümüyle kullanıcılarla buluşacak. Samsung’un yeni amiral gemisi için belirlenen liste fiyatı ise 847 dolar.

YORUM YOK

CEVAP VER