Samsung Galaxy Watch 3 Fotoğrafları Sızdı: Hangi Özellikleri Sunacak?

Samsung Galaxy Watch 3 Fotoğrafları Sızdı: Hangi Özellikleri Sunacak?

Samsung’un henüz tanıtımını yapmadığı akıllı saati Galaxy Watch 3’ün fotoğrafları internette sızdı. Güney Kore’nin NRS sertifikasyon sitesinde ortaya çıkan görüntüler, şirketin giyilebilir teknoloji alanındaki yeni amiral gemisi olacak model için fikir verdi. Fiziksel olarak dönen bir kadraj ve cihazın sağ tarafındaki iki düğme, dikkat çeken detaylardan oldu.

![](images/samsung-galaxy-watch-3-goruntuleri-sizdi.jpg)

Modelin, Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa, tercih edebileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biri olan Galaxy Watch Active 2’yi takip etmesi bekleniyor.

Hangi özellikleri sunacak?

Samsung Galaxy Watch 3’ün fotoğrafları, akıllı saatle ilgili son dönemde ortaya atılan birçok iddiayı da netleştiriyor. Şu ana kadar gelen bilgiler, saatin hem LTE hem de wifi sürümlerinin olacağı yönündeydi. Ayrıca saatin, 1.4 ve 1.2 inç ekran boyutuna sahip 45mm ve 41mm iki farklı boyut sunacağı da aktarıldı.

Galaxy Watch 3’ün paslanmaz çelik kasanın yanı sıra GPS özelliği sunması bekleniyor. 5ATM su basıncına dayanıklı olacak akıllı saat, 50 metre derinlikte 10 dakikaya kadar suya dayanıklı olacak. SamMobile adlı platform, saatin kalp atış hızının yanı sıra tansiyon ekranına ve bir EKG sensörüne sahip olacağını belirtiyor. Saatin, 1G RAM, 8GB depolama alanı ve 247mAh batarya sunması bekleniyor.

Bugünkü sızıntı, akıllı saatin duyurusunun çok fazla uzakta olmadığını gösteriyor. Samsung’dan, Galaxy Watch 3 ile ilgili çok yakında bir haber alabiliriz.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus