Summer Games Fest Haziran ve Temmuz Aylarında AAA ve Indie Oyun Akışlarına Ev Sahipliği Yapacak

Summer Games Fest Haziran ve Temmuz Aylarında AAA ve Indie Oyun Akışlarına Ev Sahipliği Yapacak

Video oyun gazetecisi Geoff Keighley, dört aylık bir süre içinde çeşitli etkinliklerden oluşan ve tamamen dijital bir oyun festivali olan Summer Game Fest‘i Mayıs ayında başlattı. İlk ikisi 12 ve 13 Mayıs‘ta gerçekleşti ve şimdi Summer Game Fest organizatörleri 22 Haziran ve 20 Temmuz için iki önemli Developer Showcase etkinliği planladıklarını açıkladılar.

Keighley ve Day of the Devs ekibi, yaklaşan etkinlikleri vurgulamak için indie ve AAA video oyunlarını seçti. Seçilen oyunlardan canlı oyun oynamanın yanı sıra çeşitli video oyunu haberleri ve müzik performansları yayınlayacaklar. Devs kurucu ortağı Tim Schafer, her Showcase’in geniş oyun önizlemeleriyle ve sürpriz çıkışlarla dolu olacağını söyledi.

![](images/Summer-Game-Fest-2020-has-added-two-new-Developer-Showcase-scaled-1-1600x800.jpg)

Etkinliğin henüz belli bir katılımcı listesi yok sadece Akupara Games, Annapurna Interactive, Behemoth, Finji, Kowloon Nights, Longhand Electric, MWM Interactive, Panic, Sabotaj Studio, Skybound Games, Team17, thatgamecompany, Tribute Games ve ustwo oyunları içeren onaylanmış katılımcıların bir listesini açıklandı. Ayrıca hala festival için bağımsız oyun geliştiricilerinin gönderimlerini kabul ediyorlar.

İzleyiciler Developer Showcase‘lerini Summer Game Fest web sitesinden, ayrıca Facebook, Twitch, Twitter ve YouTube üzerinden izleyebililecekler.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus