Tekken 7’nin 4. Sezonu Duyuruldu

Tekken 7’nin 4. Sezonu Duyuruldu

Bandai Namco, PC’ye, PlayStation 4’e ve Xbox One’a uyumlu dövüş oyunu Tekken 7‘nin dördüncü sezon alacağını duyurdu. Oyunun geliştirme ekibi aslında Sezon 4 içeriğinin şimdiye kadar hazır olmasını planladıklarını ancak COVID-19’dan kaynaklanan gecikmeler nedeniyle bunun gerçekleşemediğini söyledi.

Bandai Namco‘dan Katsuhiro Harada, Bandai’nin geri alma koduyla bazı kapalı betalar yaptığını ve sonuçların şimdiye kadar iyi olduğunu açıkladı. Ayrıca güncellemenin çok daha iyi bir çevrimiçi deneyim sunacağını belirtti.

Oyun karakterlerine yeni hareketler ekleyen şirket oyunun yeni Koreli Taekwondo uzmanı Hwoarang‘a yeni bir hop vuruşu ve Amerikalı hothead Paul Phoenix‘e yeni bir omuz yükü ekledi. Ayrıca oyunun Tekken Prowess adında yeni bir çevrimiçi sıralama sistemi ve iyileştirilmiş bir çevrimiçi deneyimi olacak.

Yeni sezonda oyunu oynarken rakibin bir Wi-Fi bağlantısında olup olmadığını ve maçı kabul etmeden önce bağlantı kesilme oranını görmenizi sağlayan ve yeni rakip bulan bir ekran bulunacak.

Bandai Namco, Eylül-Aralık aylarında hem Tekken 7 hem de Soul Calibur 6 için çevrimiçi turnuvalar düzenlemeyi planlıyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus