Xiaomi Mi 10 Lite’ın merakla beklenen görüntüsü ortaya çıktı. Slashleaks tarafından ortaya çıkarılan bu görüntü, telefonu merakla bekleyenler tarafından ilgiyle takip edildi. Paylaşılan görüntüler incelendiğinde telefonun arka tarafının diğer Mi 10 modellerine kıyasla oldukça farklı olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Orta sınıfa özgü olarak geliştirilen modelin tasarımı oldukça beğenildi. Çin’de başlayan coronavirüs salgını sebebiyle birçok üreticinin Çin’de üretimlerini durdurmasına rağmen, Xiaomi üretimine devam ediyor. Xiaomi, Mi 10 serisini kısa bir süre önce duyurmuştu. Aileye yeni katılacak olan Mi 10 Lite ise kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

Orta Sınıfa Hitap Ediyor

Geliştirilen Xiaomi Mi 10 Lite modelinin tamamen orta sınıfa hitap ettiği de belirtildi. Telefon dünyasında ‘Lite’ ismiyle üretilen modellerin orta sınıfa hitap ettiği de biliniyor. Diğer Mi 10 ve Mi 10 Pro modellerinde görülüğü gibi Lite modelinin ön kısmındaki kameranın da delikli yapısı dikkatlerden kaçmıyor. 14 ve 18 Şubat tarihlerinde satışa sunulan Mi 10 ve Mi 10 Pro modelleri kısa bir süre içerisinde tükenmişti. Aynı ilginin Lite modeline de gösterileceği tahmin ediliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER