İlgi çekici tasarımının yanı sıra donanımıyla da dikkat çeken Huawei P Smart Pro Türkiye’de kullanıcılarıyla buluştu. Kamera odaklı olan telefon, ultra geniş açılı kamera sistemi ve yapay zeka destekli 48 megapiksellik üçlü kamera sistemi ile daha yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sağlıyor.

16 megapiksellik otomatik selfie pop-up kamerası ile de kullanıcısına AI arka ışıklandırma ve AI portre güzelleştirme gibi özellikler ile ideal selfie çekimleri yapabilmesine olanak sağlıyor.

Multi-Frame Noise Reduction özelliğiyle çarpıcı gece modu, 6 saniyeye kadar elle çekilen gece fotoğraflarındaki kırmızı göz, gren veya bulanıklık gibi istenmeyen efektleri fotoğraftan otomatik olarak kaldırabiliyor. Huawei P smart Pro, Sahne Tanımlama algoritması ile mimari, gün doğumu, portre gibi 500’den fazla sahneyi tanıyıp kamera ayarlarını buna göre optimize edebiliyor. 

4000 mAh‘lık güçlü bir batarya ile donatılan Huawei P Smart Pro, 40 saat boyunca sürekli arama yapmayı, 80 saat boyunca müzik dinlemeyi ve 9 saat boyunca video çekmeyi destekliyor.

Huawei P Smart Pro Fiyatı

Gelişmiş ekran yanı parmak izi okuyucusu ile 0.3 saniyede telefon kilidinin açılmasına imkan veriyor. Ayrıca, ses asistanı tuşuna uzun süre basıldığında tuşu uyandırmak sadece 1 saniye sürüyor ve cihazı kapatmak için 3 saniye basılı tutmak yeterli oluyor.

Huawei P smart Pro Kristal Beyazı ve Siyah renk seçenekleriyle 3.399 TL fiyatı ile satışa çıkmış durumda.

YORUM YOK

CEVAP VER