Xiaomi Telefonlarda Arka Planda Youtube Dinleme Nasıl Yapılır?

Xiaomi Telefonlarda Arka Planda Youtube Dinleme Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonuna sahipseniz Spotify, YouTube Müzik, Deezer veya herhangi bir müzik uygulaması kullanmanıza gerek yok. Herhangi bir uygulama indirmeden arka planda YouTube videosu dinlemek artık mümkün.

Bu özellik, şu anda Xiaomi MIUI telefonlarında bulabileceğimiz en iyi hilelerden biri. Müzik uygulamasının en son sürümü sayesinde, telefonunuzda başka işlemler yaparken arka planda YouTube’dan müzik dinleyebilirsiniz.

Xioami müzik uygulaması şu anda yalnızca MIUI 11 yüklü olan Xioami telefon modellerinde çalışıyor.

![](images/unnamed.png)
[ Mi Music 4.10.08i İndirme Bağlantısı ](https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-miui/miui-music-player/miui-music-player-4-10-08i-release/mi-music-4-10-08i-android-apk-download/)

MIUI 11 yüklü Xioami telefonunuzda, müzik uygulamasını yüklediyseniz şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. Xiaomi müzik uygulamasını açın.
  2. Ekranın altında, depolanan müzik dosyalarınıza erişmek için “Müziğim” seçeneğini ve YouTube’a erişmek için “İzle” seçeneğini seçin.
  3. Aboneliklerinize erişmek için Google hesabınıza giriş yapın. Ardından değiştirilmiş bir arayüz göreceksiniz.
  4. Müzik videoları veya herhangi bir YouTube videosu için arama yaptığınızda, uyarlanmış bir ekranda video oynamaya başlayacaktır.
  5. Video oynatılırken Ana Ekran’a dönün ve başka bir uygulamaya girin.
  6. Ekranda multimedya kontrollerine erişimi olan yüzen bir düğme göreceksiniz ve açtığınız videoyu sorunsuz bir şekilde dinlemeye devam edeceksiniz.
  7. Bu oynatıcıyı ekranın herhangi bir yerine taşıyabilirsiniz. Bu şekilde, arka planda YouTube’u dinlemeye devam edebilirsiniz.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus