Yeni Çıkacak iPad Pro 2020 Kılıf Modelleri Paylaşıldı

Yeni Çıkacak iPad Pro 2020 Kılıf Modelleri Paylaşıldı

Apple, uzun zamandır üzerinde çalıştığı iPad Pro ile ilgili olarak Mart ayında tanıtım lansmanı yapılacağını açıklamıştı. Bu lansmanda yeni çıkartacağı iPad Pro ile birlikte birçok aksesuarında tanıtımı olacak. Ancak lansmana kısa bir süre kala Ben Geskin, yeni iPad Pro 2020 kılıflarını paylaştı.

Şimdiye kadar birçok başarılı sızıntıları ile tanınan Geskin, önümüzdeki ay tanıtımı yapılacak yeni iPad Pro 2020’nin kılıf modellerini paylaştı. Kılıf modellerine baktığımızda iPhone 11 modelinde olduğu gibi üç adet kamera olduğunu görebiliyoruz. Şu ana kadar birçok otorite, 2020 iPad Pro’da ikili kamera olacağını iddia ediyordu.

![](images/ipad-pro-2020-kilif.png)

Mart 2020 Lansmanında Birçok Ürün Tanıtılacak

Mart ayında yapılacak lansmanda sadece yeni iPad Pro değil, birçok aksesuarla birlikte iPod Touch, Apple TV ve AirPods modeli de tanıtılacak. Ayrıca uygun fiyatlı iPhone modeli olan iPhone 9 / SE2‘nin de tanıtılması bekleniyor.

Apple’in ünlü analistlerinden Ming-Chi Kuo, şu ana kadar yayınlandığı raporlar ile lansmanda çıkacak bazı modeller hakkında ipuçları paylaşmıştı. Bunun dışında şimdilik herhangi resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak lansmana kadar birçok dedikodunun sosyal paylaşım platformlarında dolaşacağına da kesin gözüyle bakılıyor.

comments powered by Disqus