Apple Spor Ayakkabılar Açık Artırmada

Apple Spor Ayakkabılar Açık Artırmada

Apple marka spor ayakkabılar açık artırmaya çıktı. 90’lı yılların başına ait Apple logolu spor ayakkabılar için başlatılan açık artırmaya ilgi büyük.

Söz konusu Apple olduğunda, koleksiyoncular en nadir parçalara sahip olabilmek için kıyasıya yarışıyor. 40 numara (ABD standartlarında 9.5 numara) olan ayakkabılar Apple’ın klasik altı renkli elma logosuna sahip. 90’lı yılların başına Apple’ın çalışanlarına verdiği bu ayakkabılar koleksiyoncular için oldukça nadir bir parça.

![](images/apple-ayakkabi-2.png)
Görsel: Heritage Auctions

Açık artırmada Apple ayakkabılar için 20’ye yakın teklif verildi. Teklifler arasındaki en yüksek rakam şimdilik 9.687 dolar.

Ayakkabılar müzayede evi, Heritage Auctions tarafından satın alındı ve müzayede evinin açık artırma sitesi ha.com üzerinde açık artırmaya çıktı. Ayakkabının, üzerindeki küçük kirler haricinde durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bulunması oldukça zor olan Apple ürünleri çoğunlukla açık artırmalarda yüksek fiyatları görüyor. Geçtiğimiz haftalarda çok nadir bulunan bir Apple-1 bilgisayarı 458.711 dolara alıcı bulmuştu.

Hakan Torun
Hakan Torun Hakan Torun
comments powered by Disqus