Deliveri, Online Teslimat Arama Verilerini Mahalle Bazında Sunuyor

Deliveri, Online Teslimat Arama Verilerini Mahalle Bazında Sunuyor

Geçtiğimiz günlerde, hazır e-ticaret altyapısı sunan Ideasoft’un paylaştığı, Türkiye’de il bazında e-anlık satın alım verilerini aktaran sitenin ardından, farklı bir harita da Deliveri tarafından yayınlandı.

Gerçek zamanlı arama verileri sunan Deliveri, gerçek zamanlı arama verilerini, online teslimat sitelerindeki fiyat karşılaştırmaları ile birleştirerek ziyaretçilerine sundu.

Online teslimat sitelerinde fiyat karşılaştırma hizmeti sunan Deliveri, gerçek zamanlı arama verilerini sunarken aynı zamanda aranan ürünün Migros, Hepsiexpress ve İstegelsin gibi online teslimat platformlarındaki fiyatını da gösteriyor.

Mahalle bazında arama verileri

![](images/deliveri-online-teslimat-fiyat-karsilastirma-1600x758.png)

Ideasoft verileri il bazında aktarılırken, Deliveri.app ise sunduğu veriler içinde illerin yanı sıra mahallelerin verilerini de paylaşıyor. Türkiye’de rekabetin her geçen gün arttığı online teslimat pazarında nelerin arandığını daha kolay takip etme şansına sahip oluyorsunuz.

Koronavirüs salgınının ardından birçok sektörde ciddi değişim yaşanırken, verinin öneminin daha da ön plana çıktığı farklı girişimler göreceğiz gibi görünüyor.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus