Düşük Maliyetli AirPods Pro: AirPods 3

Düşük Maliyetli AirPods Pro: AirPods 3

Bir söylentiye göre, Apple’ın önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülebilecek düşük maliyetli bir AirPods Pro üzerinde çalıştığı ileri sürüldü.

İlk olarak 2016’nın sonlarında tanıtılan AirPods, sık sık yeni ürünler piyasaya sürmeyen bir şirket için harika bir başarı öyküsü oldu. Apple, AirPods 2’yi 2019’un başında piyasaya sürdüğünde, ses geçmişindeki başarısı zaten iyiydi. Ancak, AirPods Pro’nun duyurulmasından sonra Apple kulaklık pazarında zirveye ulaştı.

![](images/airpods31.png)

“AirPods 3”, söylenti karmaşasında bahsedilen AirPods Pro Lite olabilir. Bu kulaklıklarla ilgili ayrıntılar henüz bilinmemekle birlikte, bu kulaklıkların AirPods Pro’dan neleri hariç tutacağını öngörmek için fazla yaratıcılık gerektirmiyor.

AirPods 3, ter ve su geçirmezlik olmadan piyasaya sürülebilir ve belki de sadece kablosuz şarj desteği olmayan standart bir şarj kutusu ile birlikte gelebilir. Ek olarak, düşük fiyatlı ürün aktif gürültü iptali ve uyarlanabilir EQ’su olmayabilir.

AirPods 2, Mart 2019’da tanıtıldı. Bu nedenle, Apple’ın 2020 için planlarını geç bir tarihte değil, nispeten daha erken bir tarihte, önümüzdeki günlerde duyurmasını bekleyebilirsiniz.

comments powered by Disqus