Google’ın Ara Modeli Pixel 4a Fotoğrafları Sızdı

Google’ın Ara Modeli Pixel 4a Fotoğrafları Sızdı

Google’ın Pixel 4 ve Pixel 4 XL modellerinin tanıtılmasından sonra ara model olarak tanıtılması beklenen Pixel 4a’ya ait fotoğraflar sızdı. Yayınlanan fotoğraflarda Google Pixel 4a modeli canlı olarak görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinden sonra tanıtılan, orta segment olarak konumlandırılan ara model Pixel 3a’nın ardından Google’ın Pixel 4a modelini tanıtması bekleniyordu. Beklentiler doğrultusunda Google tanıtım yapmadan önce Pixel 4a’ya ait fotoğraflar sızdı.

Sızan fotoğraflarda Pixel 4a’nın ön ve arka tasarımı görünüyor. Delikli bir ekranla gelen telefon, arka tarafında tek kameraya sahip. Kare bir çerçeve içerisinde yer alan tek kameraya, telefonun arkasında konumlandırılmış parmak izi sensörü eşlik ediyor. Google Pixel 4a’nın Snapdragon 730 yonga seti ile gelmesi bekleniyor.

Tanıtım tarihi henüz belli değil

Google’ın yeni ürün ve servislerini tanıtacağı Google I/O 2020 konferansında Pixel 4a’nın da tanıtılması bekleniyordu. Ancak Google, koronavirüs salgını endişesiyle dün I/O 2020 konferansını iptal ettiğini duyurdu.

Telefonun resmi olarak ne zaman tanıtılacağı henüz belli değil. Ancak önümüzdeki günlerde Google’ın online etkinliklerle tanıtımlarını gerçekleştirmesi bekleniyor.

intersiber
intersiber intersiber
comments powered by Disqus