GTA V, Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

GTA V, Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Resmi Epic Games Store hesabından silinmiş bir Tweet’e göre, Grand Theft Auto V‘in bir hafta boyunca platformda ücretsiz olacağı belirtildi. Bu da hiçbir kısıtlama olmayacağı söylenen GTA V Premium Edition sürümünün 21 Mayıs‘a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Oyunun ücretsiz olarak satışa çıkmasını bekleyen oyuncular Epic Games Store platformuna girerek oyunu beklemeye başladılar. Ancak platform sunucularına yapılan yoğun ziyaretçi girişini kaldıramadı.

> We are currently experiencing high traffic on the Epic Games Store. > > We are aware that users may be encountering slow loading times, 500 errors, or launcher crashing at this time and we are actively working to scale. We'll provide an update as soon as we can. > > — Epic Games Store (@EpicGames) [May 14, 2020](https://twitter.com/EpicGames/status/1260949362085150722?ref_src=twsrc%5Etfw)

Bunun üzerine şirket yayınladığı Twett’te “Şu anda Epic Games Store’da yüksek trafik yaşıyoruz. Kullanıcıların şu anda yavaş yükleme süreleri ile karşı karşıya olduklarının, hata aldıklarının veya başlatıcının çöküyor olabileceğinin farkındayız ve bunu aktif olarak ayarlamak için çalışıyoruz. En kısa zamanda güncelleme yapacağız.” dedi.

GTA V‘i aşağıdaki adımları izleyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  • Epic Games’in ücretsiz GTA 5 indir sayfasına gidin,
  • Sağ alt köşedeki YÜKLE butonuna tıklayın,
  • Epic Games hesabınıza giriş yapın, hesabınız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olun,
  • Açılan penceredeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın,
  • Epic Games Launcher bilgisayarınızda yüklü değilse Launcher’i indirip kurun,
  • Epic Games Launcher’ı açın,
  • Kütüphane bölümüne gelerek GTA 5’i ücretsiz indirin.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus