Çin merkezli HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı.

Honor, dün gece İspanya’da yaptığı canlı yayında yeni ürünlerini tanıttı. Yeni ürünlerinin arasında bir ilk de vardı. Şirketin ilk dizüstü bilgisayarı olan MagicBook 14 ve MagicBook 15 de canlı yayında tanıtıldı.

Uzay grisi ve mistik gümüş renkleriyle sunulan, ince ve hafif tasarımıyla dikkat çeken dizüstü bilgisayarlar 14 ve 15,6 inç boyutlarıyla kullanıcılarının karşısına çıktı. 1.38 kg ve 1.53 kg ağırlığına sahip laptoplarda, 180 derece açılabilme özelliği ile menteşelerde yaşanabilecek sorunların önüne geçilmiş.

10 Saat Pil Ömrü

Gelişmiş grafikler ve ultra hızlı performans için güçlü bir çekirdeğe sahip cihazlar tek şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Klavyede bulunan kamera tuşuna basıldığında pop-up kamerasının açılmasını sağlayan cihazlarda kameranın uzaktan ele geçirilmesine karşı önlem alındığı görüyoruz. Ayrıca bilgisayarlarda bulunan parmak izi sensörü de kullanıcılara güvenli giriş deneyimi sağlıyor.

Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Honor MagicBook 14 ve Honor MagicBook 15’in Mart ayının sonunda İngiltere, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti gibi pazarlarda satışa çıkması bekleniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER