HP Yeni Montörlerinin Tanıtımını Yaptı

HP Yeni Montörlerinin Tanıtımını Yaptı

HP, açık mavi ışık işlevi olan Eye Ease özelliğine sahip ilk ergonomik ekran olarak faturalandırılan ve potansiyel olarak uyumanıza yardımcı olan bir dizi E-Serisi monitörlerini tanıttı.

21.5 inç’ten 27 inç’e kadar farklı boyutlarda tasarlanmış monitörlerin hepsi 1.000:1 kontrast oranı, 250-nit parlaklık ve 5ms gri-gri piksel tepki süresine sahip IPS panelleri ile donatılmış. Parlak güneş ışığına sahip odalar için ideal olmayan bu monitörleri DisplayPort, HDMI veya VGA aracılığıyla bilgisayarlarınıza bağlayabileceksiniz.

![](images/hp-yeni-montorlerini-tanitti.jpg)

E Serisi Monitörlerinin yanında HP, kablolarla boğuşmak istemeyen kullanıcıları için U27 4K Kablosuz Monitörü ile E14 G4 Taşınabilir Monitörünü de tanıttı.

HP Quick Pair özellikli 27 inç U27 4k Kablosuz Monitör, HP Hızlı Çift ile dizüstü bilgisayarınıza otomatik olarak bağlanabilecek. Stereo ses çıkışına sahip olan bu monitörün bir kablosuz monitör için oldukça önemli olan gecikme hızı öncekilerden 3 kat daha az olacak.

İki USB-C bağlantı noktasına sahip 14 inç ekranlı E14 G4 Taşınabilir Monitör ise videoya güç vermek ve aktarmak için kullanılabilen 400nit parlaklığa, 1080p çözünürlüğe ve gövdede iki USB C Tipi bağlantı noktasına sahip olacak.

![](images/hp-e14-g4-1600x900.jpg)

Ağustos ayından önce piyasaya sürülmesi beklenmeyen E Serisi monitörler, 159 dolardan başlayan fiyat etiketlerine sahip olacak. 249$‘lık E14 Taşınabilir Monitörünün ise Eylül ayından sonra satışa çıkması planlanıyor. Şirketin U27 model monitörü ise Haziran ayında 479$ karşılığında satışa sunulacak.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus