Teknoloji şirketi Huawei’in yaptığı açıklamaya göre en yeni 14 inçlik Huawei MateBook D 14 dizüstü bilgisayar güncellenen özellikleri ile birlikte Türkiye’de satışa çıkmaya hazırlanıyor.

178 derecelik izleme açısıyla sinematik bir deneyim sunan HUAWEI MateBook D 14, çarpıcı 1920 x 1080 IPS ekran teknolojisiyle donatılmış. Göz sağlığını korumak için mavi ışığı oldukça azaltan TÜV Rheinland sertifikalı, 4.8 mm’ye kadar inceltilmiş çerçevesi ve 14 inç FullView ekranıyla olağanüstü 56 Wh pil gücüne sahip. Uzun süren pil ömrüyle 9.5 saate kadar 1080P video izleme imkanı sağlıyor. Shark Fin 2.0 fan tasarımı ile hızlı ve sessiz bir şekilde bilgisayarı soğutuyor.

En çok dikkat çeken özelliği ise gizli kamerası. Güvenliği sağlamak nedeniyle klavyenin içine saklanmış kamerası üzerine basılarak açılıyor. Ayrıca Huawei Share özelliği ile telefonunuzun ekranını bilgisayara bağlayabiliyor, sürükleyip bırakarak dosyaları taşıyabiliyor ve aynı anda telefondan başka bir işlem yaparken bilgisayardan düzenleme yapabiliyorsunuz.

Huawei MateBook D 14 dizüstü bilgisayarı 4 bin 999 TL satış fiyatıyla ve Mistik Gümüş rengiyle 1 Nisan’da satışa sunulacak. Huawei online mağazasından MateBook D 14 satın alan kullanıcılar, 1 TL farkla Huawei FreeBuds 3 sahibi de olabilecek.

YORUM YOK

CEVAP VER