OnePlus 7 ve 7 Pro modelleri için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme ile beraber cihazlardaki hatalar giderilirken, Mart ayı güvenlik yaması da uygulandı. Yeni güncelleme ile birlikte cihazda bulunan küçük güvenlik hatalarını giderildiği, ayrıca cihazlardaki RAM yönetiminin iyileştirildiği açıklandı.

Gelişmiş sistem kararlılığı ve sorunların giderilmesi adı altında performans hataları giderilirken, birçok OnePlus 7 ve 7 Pro kullanıcısı için ağır çekimde zaman zaman yaşanan hızlı kaydetme sorununun giderildiği de açıklandı.

Bazı OnePlus 7 ve 7 Pro kullanıcıları ağır çekim videoların hızlı olduğunda söz ederken, bu sorunun giderilmesi için birçok kullanıcı şirketle iletişime geçmişti.

Aynı zamanda galerideki fotoğrafların aniden kaybolması ile ilgili sorunun giderildiği yeni güncellemede videoların geç oynatılması sorununun da giderildiği açıklandı.

Güncellemeyi indirmek isteyen OnePlus 7 ve 7 Pro kullanıcıları kısa süre içerisinde cihazlarında bir güncelleme bildirimi alacaklar. Hemen kontrol etmek için ayarlarda yer alan güncelleme bölümüne giderek güncellemeleri denetleyebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER