Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un, Galaxy S20 serisi ile birlikte tanıtılması beklenen kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds Plus‘ın özelliklerini ve fiyatı belli oldu.

Samsung, Galaxy Buds’ın geliştirilmiş yeni bir versiyonu olan Galaxy Buds Plus sürümü ile kullanıcılarının karşısına çıkmak için hazırlanıyor. 11 Şubat 2020 tarihinde Galaxy S20 serisi telefonların yanında tanıtılması beklenen yeni kulaklıkların fiyatının 149 dolar olacağı açıklandı.

Samsung Galaxy Buds Plus Özellikleri

Batarya ömrü konusunda yapılan açıklamaya göre iki kat daha fazla bir ömre sahip olan Buds Plus, çoklu cihaz bağlantı özelliğiyle de dikkat çekiyor. Batarya kapasitesi artmasına rağmen 6,3 gram ağırlığına sahip olan kulaklık ergonomik özelliğini korumaya devam edecek. Üstelik gürültü engelleme teknolojisine sahip olacak olan Galaxy Buds Plus, birden fazla cihaz tarafından kullanılabilme özelliğine sahip olurken, gürültü önleme özelliğiyle sesin karşı tarafa net bir şekilde iletilmesini sağlayacak. Aynı zamanda Galaxy Buds Plus, iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılabilecek.

YORUM YOK

CEVAP VER