Google’ın Pixel 4 ve Pixel 4XL modelinin ardından duyurmayı planladığı ara model Pixel 4a’ya ait canlı görüntüler sızdı. Pixel 4a’nın çalışır haldeki görüntüleri heyecan yarattı.

Geçtiğimiz Ekim ayında duyurulan Google’ın amiral gemisi akıllı telefonları Pixel 4 ve Pixel 4XL modellerinin ardından ara modeli Google Pixel 4a’yı satışa sunması bekleniyor. Beklentiler Pixel 3a gibi bir ara model olan Pixel 4a’nın duyurulacağı yönünde. Çalışırken görüntülenen Pixel 4a, daha önce sızdırılan render görüntülerini doğrular nitelikte.

Google Pixel 4a’nın Qualcomm Snapdragon 730 veya 765 yonga seti, 4GB RAM, 64 GB dahili depolama, 12.2 MP kamera ve 5G desteği ile gelmesi bekleniyor.

Mayıs ayında tanıtılması bekleniyor

Google Pixel ailesinin ara modeli Pixel 4a’nın Google I/O 2020’de tanıtılması bekleniyordu. Ancak Google I/O etkinliğinin koronavirüs salgını sebebiyle iptal edilmesi sonrasında tanıtım tarihi ile ilgili net bir bilgi yok.

Google’ın I/O etkinliğinin iptali sonrasında, Pixel 4a ve diğer ürünlerinin tanıtımı için mayıs ayında online etkinlikler düzenlenmesi bekleniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER